Joan Miró, färglitografi, signerad och numrerad 61/100.
Astrologie III (Astrology III) (M. 127) (1953). I ca 35 x 26.5 cm.
Ej examinerad ur ram. Något gulnad. Smärre reva i bladets övre högra hörn.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK