1332173

Mulberry

(Storbritannien, 1971)
Mulberry, väska, "bayswater".
Mulberry, väska, "bayswater".
Mulberry, väska, "bayswater".
Mulberry, väska, "bayswater".
Mulberry, väska, "bayswater".
Mulberry, väska, "bayswater".
Mulberry, väska, "bayswater".

Mulberry, väska, "Bayswater".

Svart präglat läder med detaljer i metall. Invändigt fodrad i mocka, en större ficka med dragkedja samt 2 mindre öppna. Märkt "MULBERRY", samt numrerad plakett. Tag med lås. Dustbag medföljer. Mått 25 x 36 x 15 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
5 000 SEK