Konst Grafik
1332208

Max Walter Svanberg

(Sverige, 1912-1994)
Max walter svanberg, färglitografi med prägling, signerad, numrerad 134/300 och daterad -72.

Max Walter Svanberg, färglitografi med prägling, signerad, numrerad 134/300 och daterad -72.

Komposition med kvinna och fågel. I 69 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T32
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 800
177
209
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
21 sep 19:32
1 800 SEK
20 sep 19:19
1 400 SEK
19 sep 12:44
1 100 SEK
18 sep 19:20
1 000 SEK
17 sep 8:37
300 SEK