1332219

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska,"epi sac d'epaule shoulder bag".

Louis Vuitton, väska,"Epi Sac D'Epaule Shoulder Bag".

Axelremsväska i svart Epi. Justerbar axelrem. Fodrad med alcantara. Löstagbar pochette. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 30 x 35 x 15 cm.

Slitage. Märken. Bristningar. Ställvisa skador på söm.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
5 000 SEK