1332230

Bottega Veneta, väska samt plånbok.

Bottega veneta, väska samt plånbok.

Väska i rött intrecciatoskinn. Hobomodell. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". 38 x 25 cm. Plånbok i rött intrecciatoskinn. Dragkedja. Flertalet fack varav ett med dragkedja. Fodrad. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". 19 x 11 cm.

Slitage. Skador. Missfärgad.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
5 000 SEK