Louis Vuitton, portfölj, "Neo Robusto".
Svart taigaläder med spänne och detaljer i vitmetall. Ett större fack samt fyra mindre fack varav ett med dragkedja. Ett ytterfack baktill. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 39 x 30 x 9 cm.
Slitage. Bristningar. Mindre repor.