1332246

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska, "alma", 1996.

Louis Vuitton, väska, "Alma", 1996.

Svart epi. Fodrad. Top-handle handtag och dubbeldragkedja. En innerficka. Märkt "LOUIS VUITTON made in France" och numrerad. 30 x 24 x 17 cm.

Slitage. Nitar utbytta hos Louis Vuitton.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
6 000 SEK