Bucketmodell i macadam-canvas. Detaljer i brunt skinn och guldfärgad metall. Justerbar axelrem och dragsko. Fodrad med ljus skinnimitation. Löstagbar pochette. Märkt "CELINE PARIS" och "MADE IN ITALY" samt numrerad. 26 x 29 x 13 cm.
Slitage. Märken. Skador på foder och nötta hörn.