1332256

Tod's, väska, "D-Bag".

Tod's, väska, "d-bag".
Tod's, väska, "d-bag".
Tod's, väska, "d-bag".
Tod's, väska, "d-bag".
Tod's, väska, "d-bag".

Läder med detaljer i vitmetall. Fodrad med tre innerfack, varav ett med dragkedja. Märkt "TOD'S". 40 x 27 x 14 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre fläckar och repor.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
4 000 SEK