Konst Skulptur
1332796

Ryszard Marek Podsiad

(Polen)
Ryszard marek podsiad, skulptur, marmor, signerad.

Ryszard Marek Podsiad, skulptur, marmor, signerad.

Liggande kvinna. Längd 32 cm.

Ytsmuts, fläckar.

Proveniens

Polska Institutet, Stockholm, slutet av 1990-talet.

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
6 000 SEK