1333258

Tapio Soukka

(Finland, 1921-2004)
Tapio soukka, olja på duk, signerad och daterad-68.

Tapio Soukka, olja på duk, signerad och daterad-68.

Komposition. 67x96 cm.

Åldersrelaterat slitage. Något illa spänd duk.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
300 EUR