Konst Grafik
1333380

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, färglitografi, 2001, stämpelsignerad ea lxxxii/c.

Yrjö Edelmann, färglitografi, 2001, stämpelsignerad EA LXXXII/C

"Royal parcel". Bladstorlek 43,5 x 60 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK