Fanerat med mahogny, med en draglåda och rektangulär skiva av marmor. Beslag av mässing. Bredd 40, längd 40, höjd 81 cm.
Smärre slitage. Skiva med smuts/slitage. Något rackigt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10