Bemålat. Utfällbart. Längd 107, bredd 105, höjd 78 cm. Total längd 184 cm.
Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Smärre skador. Bordet något bredare vid utfällsskivorna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10