Möbler Bord
1335381

Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Skivor av glas. På hjul. Längd 69, bredd 43, höjd 92 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
2 500 SEK