Konst Contemporary
1335400

Dan Perrin

(Sverige, Född 1963)
Dan perrin, olja på pannå signerad och daterad 2007.

Dan Perrin, olja på pannå signerad och daterad 2007

"Utan titel", 43 x 50 cm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Tavelvagn utlämning (Extra)
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
5 000
493
581
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
9 sep 21:11
5 000 SEK
9 sep 21:11
4 800 SEK
9 sep 21:10
4 600 SEK
9 sep 21:05
4 400 SEK
9 sep 12:23
4 200 SEK