Ewald Dahlskog, ytterfoder/blomsteramplar, ett par, fajans, Bo Fajans.
Grön och svart glasyr. Signerade Bo D. 79-488. Diameter 20 cm. Kedjor medföljer.
Slitage. Glasyrmistor. Kedjor med rostangrepp.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10