Skiva av marmor på centralfot av mässing, diameter 110 cm, höjd 71 cm, etikettmärkt
Bruksslitage. Repor. skivan lös (skruv medföljer)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10