1335600

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, weekendväska "keepall 55" och necessär.

Louis Vuitton, weekendväska "Keepall 55" och necessär.

Monogramcanvas med skinndetaljer. Fodrade. Väska med luggage tag och hänglås. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS med in france" och numrerad, 1995. 55 x 30 x 25 cm. Necessär märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain". 17 x 12 x 6 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Nyckel saknas.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
6 000 SEK