1335631

Gucci

(Italien, Född 1921)
Gucci, väska, "dionysus", 2016.

Gucci, väska, "Dionysus", 2016.

Monogrammönstrad canvas och mocka. Tvehövdat spänne och axelremskedja i vitmetall. Flertalet fack varav ett med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" och numrerad. 28 x 18 x 8 cm.
Dustbag, kartong och inköpskvitto medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Inköpt på Gucci, Stockholm, 2016.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
10 000 SEK