Konst Grafik
1335792

Peter Dahl

(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad 51/375.

Peter Dahl, färglitografi, signerad 51/375.

På Restaurang KB. Bladstorlek 30 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 500 SEK