Väska i rött epi läder med detaljer i svart läder oc guldfärgad metall. Invändigt fodrad med svart alcantara. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt med datecode (1994).
Ca 27 cm x 27 cm x 19 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.