Möbler Bord
1335898

Matbord, 1900-talets mitt.

Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Två utdragbara klaffar. Längd 128 - 233, bredd 82, höjd 74 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Smärre fanerskador.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
4 000 SEK