Mulberry, väska.
Scotchgrain med detaljer av brunt läder och guldfärgad metall. Fodrad med rutigt heritage-tyg. Justerbar axelrem. Ett ytterfack baktill med dragkedja. Två fack och ett pennfack inuti. Märkt "Mulberry MADE IN ENGLAND" och numrerad. 28 x 21 x 12 cm.
Slitage. Märken. Bristningar. Sömmen har gått upp på ett ställe. Smärre skador.