Betsad ek. 5 stapelbara moduler med glaslucka och metallbeslag. Totalhöjd inkl. övre- och nedre sockeln 199, bredd 87, total djup 35 cm.
Repor. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10