1336548

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, "wilshire", väska.

Louis Vuitton, "Wilshire", väska.

Handväska i monogram vernis lackläder. Tygfoder, en dragkedsförsedd innerficka. Märkt med datumkod (år 2009) samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Dustbag.
Bredd 30 cm, höjd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor med färgförlust.

Placering: Geijersgatan 3A, 411 34 Göteborg

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
380
3 854
448
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (16 bud)
9 sep 20:21
380 EUR
9 sep 20:21
360 EUR
9 sep 20:20
340 EUR
9 sep 20:19
340 EUR
9 sep 20:18
320 EUR