Mulberry, väska, "Tillie".
Skinn, detaljer i metall, brickmärkt, numrerad, dustbag medföljer, insida fodrad, ett fack med dragkedja, bredd ca 32 cm, höjd ca 22 cm, djup ca 12 cm.
Bruksrelaterat slitage, metall något repigt.