Allmoge
1337011

Bonadsmålning, Allmoge, 1700-1800-tal.

Bonadsmålning, allmoge, 1700-1800-tal.

Josef bekänner sig för sina bröder, 25x246, monterad på masonit.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK