Konst Grafik
1338954

Zao Wou-ki

(Kina, 1921-2013)

Zao Wou-ki, akvatintetsning, signerad och daterad -59.

Utan titel. Plåtstorlek 34,5 x 59,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Fuktfläck. Veck.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
30 000 SEK