Konst Grafik
1339806

Johan Fredrik Martin

(Sverige, 1755-1816)
Johan fredrik martin, akvatintetsningar, 2 st.

Johan Fredrik Martin, akvatintetsningar, 2 st.

"Utsigt af Stockholm tagen från Blasiiholmen". "Kongl. Lust-Slottet Drottningholm". P. 34 x 48 cm. Äldre förgyllda ramar.

Ej examinerade ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
2 200
220
256
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 okt 13:14
2 200 SEK
14 okt 9:26
2 000 SEK
10 okt 21:12
1 200 SEK
8 okt 9:44
1 000 SEK