Möbler Bord
1339889

Sängbord, ett par, 1950-tal.

Sängbord, ett par, 1950-tal.
Sängbord, ett par, 1950-tal.
Sängbord, ett par, 1950-tal.
Sängbord, ett par, 1950-tal.
Sängbord, ett par, 1950-tal.

Trä, senare målade svarta, skiva i glas, beslag i metall, bredd 42 cm, djup 33 cm, höjd 53 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

1 600
160
187
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
15 okt 22:18
1 600 SEK
13 okt 19:51
1 100 SEK
13 okt 19:47
1 000 SEK