1340220

Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö hämäläinen, olja på duk signerad och daterad 1927.

Väinö Hämäläinen, olja på duk signerad och daterad 1927.

Vid bukten. 47 x 59,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
600 EUR