Soffgrupp 4 dlr 1900-talets första del.

Soffa längd 146 cm, sitthöjd 45 cm, 2 karmstolar, bord bemålat/dekorerat 53x73 cm,

Åldersrelaterat slitage. Märken. Färgbortfall. Slitage. Repor.

Proveniens

Enligt uppgift tillhört författarinnan Karen Blixen.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

21. Edward Barber & Jay Osgerby, matbord, "Tobi-Ishi", B&B Italia, Italien efter 2014.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK