Möbler Bord
1341618

Bord, furu 1800-talets mitt eller andra hälft.

Bord i furu med två lådor i sargen. Längd 113, bredd 59, höjd 73 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgen borttagen. Smärre fläckar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Klubbat pris
5 500
542
639
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
8
15 sep 18:51
5 500 SEK
15 sep 18:51
5 300 SEK
8
15 sep 18:51
5 000 SEK
15 sep 18:51
5 000 SEK
8
15 sep 18:51
4 800 SEK