Design Övrigt
1341812

Bordslampa, AB. Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.

Bordslampa, ab. stilarmatur, tranås, 1970-tal.

Mässing och glas. Etikettmärkt.
Höjd ca 41 cm, märkt undertill.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer