1342119

Figur, brons, Sinotibetansk, troligen 1700-tal.

Figur, brons, sinotibetansk, troligen 1700-tal.

Grön Tara sittandes på dubbel lotustron. Höjd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador. Skador.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
4 000 SEK