Konst Modern svensk konst
1342726

Bengt Olson

(Sverige, Född 1930)
Bengt olson, olja på pannå, signerad.

Bengt Olson, olja på pannå, signerad.

Komposition. 14 x 36 cm.

Obetydliga fläckar.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK