Teakfaner med lister i ek. Fyra skåpdörrar med bakomliggande hyllinredning, även lådor bakom det mittersta paret dörrar. Bredd 195, djup 43, höjd 95 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar. Märken. Ett lås defekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.