Konst Grafik
1342922

Svenolov Ehrén

(Sverige, 1927-2004)
Svenolov ehrén, färglitografi, 1991, signerad provtryck.

Svenolov Ehrén, färglitografi, 1991, signerad provtryck.

Slussen med Katarinahissen. P. 52 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK