Design Möbler
1343083

Tobia Scarpa soffa Bastiano för Haimi Finland sent 1900-tal

Tobia scarpa soffa  bastiano för haimi finland sent 1900-tal.

Två-sits, stomme av ek, 151x76x55 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken. Saknar dynor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK