1343355

Fartygsmodell, av ett 1500-tals galärskepp, 1900-tal.

Helskrovsmodell av trä med segel och åror. Delvis målat. Längd 110 cm

Skador. Delar saknas. Kartong fast i botten.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
5 000 SEK