1343366

Eldhundar, ett par, Louis-XVI stil, 1800-talets andra hälft.

Eldhundar, ett par, louis-xvi stil, 1800-talets andra hälft.

Förgylld mässing. Dekor av fyrfat, pinjekotte och löpande hund. Höjd 39, längd 41 cm.

Slitage, fyrfat med stötskada.

Klubbat pris
4 400
441
513
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
16 okt 16:27
4 400 SEK
15 okt 18:09
4 200 SEK
15 okt 18:09
4 044 SEK
15 okt 15:18
4 000 SEK
12 okt 22:27
1 000 SEK