1343896

Chanel

(Frankrike, Född 1910)
Chanel, väska, "2.55 jumbo", 2014.

Chanel, väska, "2.55 Jumbo", 2014.

Marinblått caviarskinn. Axelremskedja och spänne i vitmetall. Ytterfack på baksidan. Innerfack med dragkedja på lockets insida. Två innerfack. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY" och numrerad. 28 x 18 x 9 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
35 000 SEK