1344139

Ljusstake, barockstil, 1800-tal, med äldre delar.

Mässing. Spiralvridet skaft på fot med driven dekor av frukter och blad. Höjd 23 cm.

Slitage. Skador. Lagningar. Borrad för el.

Utropspris
2 500 SEK