Möbler Fåtöljer & Soffor
1344620

Däcksstolar ett par, 1900-talets första hälft

Däcksstolar ett par, 1900-talets första hälft.

Bonat trä, fällbara, med texten "Gratis", sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage. Senare rotting

Proveniens

Enligt uppgift Svenska Amerika Linjen SAL.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK