Pierre Alechinsky & Karel Appel, etsning och akvatint i färg, signerad.
Utan titel från sviten "Suite à deux" från 1978. P 13.5 x 9.5 cm. Ej numrerad.
Ej examinerad ur ram. Något blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK