Fanerad med mahogny. Två skåpdörrar med intarsiadekor med bakomvarande hyllinredning. Benavslut med mässingshylsor. Längd 140, djup 32, höjd 136 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.