Konst Grafik
1345235

Philip von Schantz

(Sverige, 1928-1998)
Philip von schantz, färglitografi, 1980, signerad 129/190.

Philip von Schantz, färglitografi, 1980, signerad 129/190.

"Lökstilleben". P. 50 x 75,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
14 000
1 380
1 626
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
17 sep 16:08
14 000 SEK
17 sep 16:07
13 500 SEK
17 sep 16:07
13 500 SEK
17 sep 16:07
13 000 SEK
17 sep 16:07
12 500 SEK