Konande på räfflad fot. Svisselerad dekor. Invändigt förgylld. Höjd 17, diameter 13 cm. Vikt 235 gram.
Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10