Mulberry, väska.
Svart skinn med spänne i vitmetall. Justerbar axelrem. Ytterfack på framsidan. Tygfodrad. Två innerfack. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 33 x 29 x 16 cm.
Dustbag medföljer.
Slitage. Ställvis omfattande slitage. Skada på ett hörn.